Незалежній країні – незалежна молодь!

ПУБЛИКАЦИЯ ОТ: lbig

25 серпня в Деснянському районі міста Києва, на площі біля кінотеатру «Флоренція», відбувся урочистий захід, присвячений  Дню Прапора та Дню Незалежності України, здоровому способу життя- «Незалежній країні – незалежна молодь», організований Благодійною організацією «СВІТ БЕЗ ЗАЛЕЖНОСТІ»  та Благодійним фондом «Незалежна країна», за підтримки депутатів Київради Богдана Ганнохи та Юрія Братищенка, Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, Деснянського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Деснянського районного  в місті Києві Центру фізичного здоров’я населеня «Спорт для всіх», ГО «Прип`ять+10».

Мета проведення заходу- виховання патриотичних почуттів у молодого покоління, любові до своєї Батькивщини, мотивування молоді до здорового способу життя.

Щасливі ми, що народилися і живемо у такій чудовій, багатій, мальовничій землі, у нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. Де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємось аж до сліз, зачувши рідне слово.

Концертна програма«З любов’ю до України» була дуже насичена, відбулося тетреалізоване дійство театру сценічного бою «Камелот». Національно-патріотичним співом, вітали зі святом, співачки Ольга Нестеренко, Анна Заклецька, Вероніка Томашевська,  рок-гурт «ТАКнаДО»,  та завершення концертної програми проходило під виступ  ді-джея Ольги Скайлав. Ми дуже вдячні нашим друзям-артистам за чудовий виступ!

Під час заходу відбулось нагородження відзнаками міського голови  Віталія Кличка найактивніших юних мешканців Деснянського району. Нагородження проводили депутати  Київради Ганноха Богдан та Братищенко Юрій.

Нагороду в номінації «Золота молодь району» отримали лідери учнівського самоврядування закладів освіти Деснянського району міста Києва.

В номінації «Творчі колективи» отримали найкращі дитячі колективи Деснянського району.  Кращі в спорті,номінація – «Спортивна гордість району»!

Перезвонить