Семінар з питань підтримки ВІЛ позитивних

ПУБЛИКАЦИЯ ОТ: lbig КОММЕНТАРИИ: 0

У Деснянському районному у м. Києві Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 26 березня відбулося третє підсумкове заняття триденного семінару за програмою модульних курсів спільного проекту Київської міської державної адміністрації та муніципалітету м. Мюнхен по підвищенню кваліфікації соціальних працівників та представників громадських організацій з питань соціального захисту і медико-соціальної підтримки ВІЛ позитивних киян.

У семінарі взяли участь представники Управління у справах, сім’ї, молоді та спорту, Управління освіти, Служби у справах дітей Деснянської райдержадміністрації, Деснянського районного у м. Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також представники Благодійної Організації  «СВІТ БЕЗ ЗАЛЕЖНОСТІ»,  ГО “Мир і добробут”, ГО “Київські троянди”, Спілки багатодітних родин “Берегиня”.

Як зазначив директор Деснянського районного у м. Києві Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дмитро Альтман, наразі, актуальним є питання поширення мережі доступних адресних соціальних послуг дітям, молоді, сім’ям, яких торкнулися проблеми ВІЛ, що надаються фахівцями державних установ та ВІЛ-сервісних громадських організацій.

– ВІЛ інфекція – особливо небезпечне інфекційне захворювання, що викликається вірусом імунодефіциту людини. Масове розповсюдження цієї хвороби в усьому світі та в Україні створює загрозу особистій, громадській та державній безпеці, спричиняє важкі соціально-економічні та демографічні наслідки. Це зумовлює необхідність вжиття спеціальних заходів щодо захисту прав і законних інтересів громадян та суспільства. Проведення подібних заходів саме і направлене на вирішення цих питань, – пояснив директор Центру Дмитро Альтман.

Волонтери Благодійної Організації «СВІТ БЕЗ ЗАЛЕЖНОСТІ» мають великий досвіт в профілактиці та діагностуванні ВІЛ-інфекції, наші психологи допоможуть повернути надію та повірити в своє майбутнє тім, хто потребує. Разом ми переможемо.

 

Перезвонить