Концерт пам’яті, присвячений полеглим воїнам АТО

ПУБЛИКАЦИЯ ОТ: lbig

У Деснянському районі відбувся концерт пам’яті, присвячений полеглим воїнам АТО

В знак вдячності та пам’яті за неосяжний подвиг захисту незалежності України на Сході на території Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Деснянського району відбувся концерт пам’яті, присвячений полеглим воїнам АТО, яких більше немає поруч з нами.

Захід відбувся за сприяння Деснянської райдержадміністрації та організації Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Деснянського району, реабілітаційного Центром по боротьбі з наркоманією та алкоголем, благодійною організацією «Світ без залежності», спілкою ветеранів АТО Деснянського району, за участю протоієрея Дмитра Григорака – настоятеля Свято-Троїцького Собору.

На заході вихованці Центру соціально-психологічної  реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями дарували сім’ям загиблих, представникам спілки ветеранів, представникам громадських організацій та усім присутнім у концертній залі незабутні номери. Всі жанри – вірші, пісні, танці – різні за стилем, тематикою та способом виконання торкалися сердець, зігрівали своєю щирістю та знову пробуджували бажання жити, боротися, вірити. Вірити в те, що скоро закінчиться АТО і ми знову зможемо бачити над собою спокійне мирне небо.

По закінченню концерту Директор реабілітаційного центру по боротьбі з наркоманією та алкоголем Тетяна Бойко та волонтер Центру «Світ без залежності» Тарас Бей вручили сім’ям загиблих бійців, матеріальну допомогу – грошові суми, зібрані під час благодійної акції БО «Світ без залежності», яка відбулась 24 серпня. Приємно відчувати, що саме наші отримувачі послуг доклали зусиль, щоб ці гроші було зібрано.

Концерт залишив слід у серцях людей, подарувавши крихітку спокою у цей тривожний час.

Перезвонить