Спортивний марафон з пляжного волейболу

ПУБЛИКАЦИЯ ОТ: lbig

25 червня 2016 року у парку Дружби народів  відбувся спортивний марафон з пляжного волейболу. Змагання були присвячені Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом. Організаторами змагань виступили: ГО «СВІТ БЕЗ ЗАЛЕЖНОСТІ», Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, спортивно-розважальним комплекс “Екстрим-парк”, БФ «Незалежна країна».

У змаганнях взяли участь понад 100 учасників з 22 команд різного соціального спрямування та статусу, а саме: студенти університетів, представники реабілітаційних центрів, громадських організацій, депутатів Київради, патрульної поліції, національної гвардії. Всі команди були розділені на 4 підгрупи по чотири команди та 2 групи по три команди, з яких у стадію 1/4 фіналу виходили переможці груп.

Переможця змагань визначили вирішальні матчі між командами “Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”, “Київським міським медичним коледжем” та командою “Християнська надія”. У запеклій та безкомпромісній боротьбі перемогу здобула команда “Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Переможці змагань були нагороджені сертифікатом на стіл з настільного тенісу, кубком, грамотами, медалями. Срібні призери волейбольним м’ячем, кубками, медалями та грамотами. Бронзові призери отримали дартс, кубок, грамоти та медалі. Але, насправді, на цьому спортивному святі  всі учасники стали переможцями, в першу чергу над собою, а отже не було переможених.

Пляжний волейбол – прекрасна можливість поєднати заняття фізичною культурою та спортом з відпочинком на березі річки. У командах – як досвідченні волейболісти. Так і ті, які випробовують свої сили у таких змаганнях вперше, – говорить голова правління ГО «СВІТ БЕЗ ЗАЛЕЖНОСТІ» Богдан Ганноха.

Дякуємо за підтримку Деснянську райдержадміністрацію, депутата Київради Вадима Онуфрійчука та територіальну міську організацію  “Солідарність”.

Світ спорту відкритий для всіх.

Перезвонить