Сплав по реке Рось

ПУБЛИКАЦИЯ ОТ: lbig

З 20 по 22 серпня, Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно з реабілітаційним центром МИР БЕЗ ЗАВИСИМОСТИ, в рамках реалізації програм «Забезпечення надання комплексної соціально-психологічної допомоги киянам-учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь у проведенні АТО» та «Служба соціально-профілактичної роботи» реалізували інтеграційний адаптаційний захід «Сплав річкою Рось».
Головною ме14045677_1252489851452006_6613353366756905091_nтою заходу є сприяння соціальній реінтеграції у суспільство всіх учасників сплаву, покращення їх психоемоційного стану, подолання стресу, налагодження командної роботи, розкриття внутрішнього потенціалу та покращення взаємовідносин з оточуючими.
Окрім цього, в рамках заходів здійснювалося налагодження партнерської взаємодії та комунікаційних зв’язків між лідерами різних громадських організацій.
Членами команди сильних та мужніх стали 12 осіб, які були учасниками антитерористичних операції та яких торкнулася проблема залежності. Протягом трьох днів хлопці випробовували себе на мужність та міць. До початку проекту жоден з учасників не мав досвіду участі у подібних заходах та сплавах в цілому. Пройшовши теоретичний курс з веслування та керування катамаранами (байдарками) та прослухавши основи техніки безпеки всі учасники одразу ж вирушили відпрацьовувати здобуті навички на практиці: два радіальні виходи, 15 годин під палючим сонцем не випускаючи весла з рук, понад 50 кілометрів водних просторів, ремонт катамарану, спечені плечі та море позитивних емоцій.
Успішна соціальна адаптація та реабілітація є запорукою гармонійного життя учасників проекту. Дякуэмо директору КМЦСССД Ярославу Колобову !

Перезвонить